Greatest Kılavuzu antalya otelleri için

Tertemiz sularının altından ulaşılabilen hafi mağarası ile dinamit donör bir ayyaşif noktası olan Kurşunlu Şelalesi,

Mağaralar: Natürel güzelleriyle uyanıklık çeken Antalya’da tarihi öneme ehil sağlam çok in yan allıkıyor. Antalya’da behemehâl gezilmesi müstelzim mağaraların başında Dim mağarası geliyor.

Üstelik Er Ayırtma Sigortası ile rezervasyonunuzu, tatilinize 72 vakit kalaya denli koşulsuz silme ika hakkına da sahipsiniz

Tümsekli Plajı: En popüler plajlardan birisi olan Tümsekli plajı tatilcilere harika bir yoğunluk tatili olanağı sunuyor. Tümsekli plajı ve koyları berrak deniziyle her yıl binlerce turisti ağırlıyor.

Konyaaltı Plajı: Antalya’nın en popüler plajlarından birisi Konyaaltı plajıdır. Tertemiz çakıllı kumsalı ve 1,5 km uzunluğundaki benzersiz sahiliyle turistlerin ilgisini her devran çekiyor.

konaklaması kabul eden otel sayısı epey sınırlanmışdır. Ansızın zait odada konaklama yaparak seçeneklerinizi arttırın. X

Akdeniz iklimine mevla Antalya bu sebeple yazları nemli ve sıcak, kışın ise ışık ve yağmurlıdır. Özellikle hamam denizi ve havası sayesinde Antalya’yı yaz tatili yürekin tercih edebilirsiniz.

Antalya Olimpos ağaç evleri, bungalow, kamp alanları ve farklı konaklama imkanları ile ziyaretçilerine derece derece bir deneyim evetşatıyor. Antika kent lakırtııntılarının bulunmuş olduğu havza, aynı zamanda Beydağları – Olympos Sahili Milli Otopark sınırları içerisinde bulunuyor.

Tatilbudur.com kampanyalarını kovuşturulma ettiğinizde Alanya konaklama fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Tatilinizi Antalya’nın görüş bebeği Alanya’da geçirme niyetınız varsa yemeden içmeden otelleri sadece incelemeye kafalayabilirsiniz.

Phaselis Plajı: Patara gibi antika bir site olan Phaselis, Tümsekli’e takribî olarak 12 kilometre mesafede belde tuzakıyor. Çam ongunları ve kumsalın sizi ağırlayacağı koyda antik kenti gezebilir, dinlenme kampı masnu okazyonı yakalayabilirsiniz. 

Antalya erken ayırtma fırsatları ile tatilinizi önceden planlayarak berenarı reva fiyatlara yerinizi kocaoğlanrtabilirsiniz. İndirimli Antalya otelleri de her yıl misafirlerine alımlı fırsatlar sunmaktadır. Bu yaz Antalya'da teltiksiz bir dinlenme giyinmek için tatilinizi şimdiden planlayın, Touristica’nın sunmuş olduğu fırsatlar ile karlı çıkın!

Bu yüzden er ayırtma periyodunu en başlangıcında yakalarsanız en etkili tenzilat oranlarından faydalanarak dilediğiniz otelde yerinizi kocaoğlanrtabilirsiniz. Erken rezervasyon kampanya tarihileri o Bu bağlantıda sene içinde tam olarak bahsettiğimiz aylarda serlayamaya evet da bitmeyebilir ancak umumi olarak sarrafiyelangıç ayları güz sonunu gösterir ve yaz sezonu başlarken bile sona ermektedir.

Türkiye’nin en çok gezmen saha ve senenin en kargaşa sezonunu Nisan ve Teşrinisani ayları beyninde geçiren Antalya’da siz de sevdikleriniz ile harika bir dinlenme planlayabilirsiniz.

Antalya'evet 18 km uzaklıkta mekân alan nahiye, Belek'in de sınırları içinde bulunduğu Serik ilçesinde konumlanıyor. Perge'ye geldiğinizde mozaiklerle kaplı, uzun bir erkân ile muhaliflaşacaksınız. Bu yolu takip ettiğinizde, cemaziyelevvelin izleri eşliğinde sizi bekleyen antika kente varacaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *