ecem uzun biyografi Için 5-İkinci Trick

2016 örgümlı marifetli rejisör Kurtuluş Fazilet’in ovap yönettiği Eş Dünya isminde filmde arsa aldı. Ulu Dünya isminde filmde Zuhal karakterini canlandıran düzenci Berke Karaer ile beraberinde kafarolü paylaşmıştır.

Şiir okumaktan çok latifçelanan düzenci antrparantez Arabesk şarkılarıda bazı zamanlarda dinlemeyi seviyor.Doğkamerı ziyadesiyle seven oyuncu ihvanınla beraberken saadetli olsada en lüks tabiat dâhilerisindeyken ongun oluyor.

Dizi film ve film oyunculuğunun yerı esna elan önce canlandırma seslendirmesi bile yapan Ecem Uzun, son olarak 2018’bile ”Tepkili uçak Sosyete” isminde komedi dizisiyle izleyicinin hakkındasına çıktı.

Vatanım Sensin’in dizisinin popüler oyuncusu Leon’u Boran Kuzum ile aşk yaşadığı ortaya çısoy Ecem Uzun kimdir?2017’nin adım atarında en çok süjeşulan isimlerinden biri evet.

Ecem Uzun, 17 Haziran 1992 senesinde İstanbul / Solukyer'de doğdu. Oyunculuğa ilk aşamaını Ülker reklamında atmıştır. Henüz sonrasında birhayli dizide rol almıştır.

Göçüm beklerken kapıda romantik anlamış olur yaneşeliılar. Bu sırada flaşlar patladı. İkili telaşlandı. Taksinin gelmesiyle çabucak ara bulucun art koltuğuna geçtiler.

2016 seneındaki bir öteki film projesi ile uluslararası alana da açılmış olan aktör Yeşim Ustaoğlu’nun alfabep yönettiği dram türündeki Tereddüt adlı filmde bile rol almıştır.

8 evetşından itibaren temaşa ile tanışmış olan oyuncu çok önemsiz yaşlardan itibaren bu alanda taraf almaya serlamıştır.Eğitimini ilk olarak Solgunyer’bile mevcut tiyatroda mirladıktan sonra temelı oyunlarda oynamıştır.Boyu 1,56 cm’dir.

İlkokul ve ortaokulun bir kısmını Adapazarı’nda okudu. Sonrasında ortaokulun mütebaki kısmını İzmit‘te okudu. Turizm Iş Lisesine İzmit’te devam ederken yerel televizyonlarda programlar hayata geçirmeye mirlamıştır.

İster Boğazın yanı başında dalamak, sefahat yahut lüks yatla yolculuk yahut masaj tadı ister Veli’de Akdeniz’de veyayurt haricinde dinlence ister son uygulayım bilimi bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

Sonrasında kanal 1’bile Necmi Yapıcı ile şaka ve eğlence yetişekı sundu. Çarkıfelek izlenceında önem aldı. Sinan Çetin‘in okulu Plato’da oyunculuk eğitimi aldı.

İlk dizisi ve oynadığı reklamla alay malay adından lafız ettirmeye mirlamış olan oyuncu arkasından ise 2007 yılında “Geniş Zamanlar” adındaki dizide gösteriş almıştır.

Saf birbirlerinden farklı coğrafyalarda yetihandan dü insan zorluklar ortamında birbirlerini bulmaları ve aşık olmalarını anlatıyor. Dizinin başlangıçrollerinde ise Oktay Kaynarca, Zuhal Olcay ve Özge Özberk iz aldı.

sınıftan itibaren temaşa oyunlarında önem almaya esaslamıştır.Ailesine ve kardeşlerine çok düşkün olan oyuncunun 1 kardeşi ve 1 ablası vardır.

15 yaşında Best Manken koşunmasına yeğinlarak modelliğe çıbanladı. 1 yıl sonrasında Ertan Kayıtkent ve Fevziye Çamel defilesine çıktı. Bu defilenin arkası sıra çağa lakabı kendisine hulliyatldı.

Bu son radde uz olan dizide oynaması oyuncunun yazgıınada koca bir katkı elde etmiştır.O çağ içerisinde bu sıra çok sağlam bir ölümlü tarafından izlem edilip izlenmiştir.Arkası sıra ise 2007 tarihinde sarrafiyerollerinde Zuhal Olcay olan Geniş Zamanlar ismindeki dizide bulunmuşdolaşma.

Boran Kuzum'un adı bir dönem bile Yurtım Sensin'bile yanında gösteriş aldığı Miray Daner ile aşk dedikodularına karışmıştı. İkilinin öpüşme sahnesi günlerce konuşulmuştu.

Reklam ve kol projelerinde arsa düzlük Ecem Uzun başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir. Ecem Uzun şiir okumayı ve arabesk şarkılar dinlemeyi çok seviyor. Natür içerisinde çok saadetli olan Ecem Uzun kendini en çok doğcezire saadetli hissediyor.

2016 seneındaki bir vesair film projesi ile uluslararası alana da açılmış olan oyuncu Yeşim Ustaoğlu’nun hatp yönettiği dram türündeki Tereddüt isminde filmde bile rol almıştır.

2016 gestaltmlı cambaz rejisör Kurtulma Yiğitlik’in makaslamakp yönettiği Efendi Cihan isimli filmde mevki aldı. Zevç Dünya adlı filmde Zuhal karakterini canlandıran düzenci Berke Karaer ile beraberinde temelrolü paylaşmıştır.

Başarılı oyunculuk performansıyla Bu bağlantıyı ziyaret edin herkesin dikkatini çeken Ecem Uzun aldığı saf tekliflerini bileğerlendirerek muvaffakiyetlı seri projelerinde önemli roller üstlenmiştir.

Alıcı içinsına ilk su gofret reklamıyla sabık genç hileci, henüz sonrasında gine çeşitli reklamlarda görev aldı. Arkası sıra dizilerde arsa almaya kelleladı. İlk olarak Geniş Zamanlar isimli dizide Hakim karakterini canlandırdı.

2016 yılındaki bir öbür film projesi ile uluslararası alana da açılmış olan oyuncu Yeşim Ustaoğlu’nun yazıp yönettiği dram türündeki Tereddüt isminde filmde bile rol almıştır.

2016 mimarimlı mahir direktör Kurtuluş Fazilet’in hatp yönettiği Kocaman Cihan adlı filmimizde durum aldı. Kocaman Dünya isimli filmde Zuhal karakterini canlandıran düzenci Berke Karaer ile alay malay sarrafiyerolü paylaşmıştır.

ankara salık ankara haberleri ankara son an son an ankara ankara son an haberleri son an haberleri ankara ankara ses seda siteleri bilgi ankara son dakika son dakika ankara haberleri son zaman haberleri çav ecem uzun ecem uzun kimdir ecem uzun nereli ecem uzun mevlit yeri ecem uzun mevlit tarihi ecem uzun doğum seneı ecem uzun canı ecem uzun kilosu ecem uzun boyu ecem uzun saç rengi ecem uzun nazar rengi ecem uzun ıtır ecem uzun seri ecem uzun film ecem uzun oynadığı diziler ecem uzun oynadığı filmler ecem uzun biyografi ecem uzun filmografi İlginizi Çekebilecek Haberler

Ecem Uzun, oyunculuk kariyerine ilk olarak reklam filmlerinde oynayarak adım atmıştır. Dizi film kariyerine ilk olarak 2004 senesinde ekranlara mevrut ve çok beğenilen 'Aliye' adlı dizide rol alarak maruf bir insan olmuştur. Temel çıkışını, 2008 senesinde ekranlara mevrut 'Pulsar' isimli dizi ile yakalamıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *